xv
xv
xv
xv
Reset
Prev
Next
Today
Mon
24/02
Set Mon
10A/Hi3
History
Miss Norman
10C/Fr1
French
Mrs Laird
10C/Fr1
French
Mrs Laird
10C/Hs1
Health & Social Care
Mrs Ralph
10x/Ma3
Maths
Mr Love
10x/Sc1
Science
Mrs Cooper
11A/Gg2
Geography
Mrs Ashworth
11B/Bt1
Business BTEC
Mrs Korab
11D/Dm1
Drama
Mr Campbell
11x/Ma4
Maths
Ms Mackie
11x/Ma5
Maths
Mr Love
11x/Ts1
Triple Science
Mrs Cooper
11y/Ma2
Maths
Mr O'Brien
11y/Ma4
Maths
Mr Wittering
11y/Sc1
Science
Ms Smith
11y/Sc4
Science
Mrs Cooper
12B/Pt1
PE BTEC
Mr Squires
12C/Py1
Psychology
Mr Armitstead
13E/Cp1
Computing
Mr Collier
7x/Ar4
Art
Miss Bell
7x/Cp1
Computing
Mr Williams
7x/Fr2
French
Mrs Laird
7x/Ma2
Maths
Mr Love
7x/Mu2
Music
Ms Dalgleish
7y/Cp1
Computing
Mr Williams
7y/Fr3
French
Miss Waldmeyer
7y/Hi3
History
Mrs Hill
7y/Ma2
Maths
Mr Love
8x/Fr3
French
Mrs Laird
8y/Ar3
Art
Miss Bell
8y/Sc3
Science
Mr Stock
9D/Mu1
Music
Ms Dalgleish
9D/Mu2
Music
Mr Casson
9E/Ar2
Art
Miss Bell
Due Mon
10A/Hi2
History
Mrs Hull
10A/Hi4
History
Mrs Hill
10C/Fr1
French
Mrs Laird
10C/Fr2
French
Mrs Dawson
10x/Ma4
Maths
Mrs Widelicka
10y/Ma2
Maths
Mrs Shorrocks
10y/Sc1
Science
Mr Lentell
10y/Sc2
Science
Dr Jumeau
10y/Sc3
Science
Miss Church
11A/Gg1
Geography
Mrs Hull
11A/Hi1
History
Miss Norman
11A/Hi2
History
Mrs Hill
11B/Gg1
Geography
Mrs Hull
11B/Hi1
History
Mrs Hill
11B/Hi2
History
Miss Norman
11D/Ar2
Art
Miss Moore
11D/Bs1
Business Studies
Mrs Korab
11x/Sc2
Science
Miss Black
11x/Sc4
Science
Miss Church
11y/En2
English
Mr Davies Taylor
11y/Ma4
Maths
Mr Wittering
11y/Sc1
Science
Ms Smith
11y/Ts1
Triple Science
Mr Chapman
11y/Ts1
Triple Science
Miss Black
13B/Ch1
Chemistry
Ms Smith
13B/So1
Sociology
Mr Armitstead
13D/Fr1
French
Miss Waldmeyer
7x/Lf1
Life
Ms Paternoster
7y/Fr3
French
Miss Waldmeyer
7y/Gg1
Geography
Mrs Gifford
7y/Lf1
Life
Ms Paternoster
8x/Fr1
French
Miss Waldmeyer
8y/Gg3
Geography
Mrs Gifford
8y/Sc2
Science
Miss Church
9D/Da1
Dance
Mrs Baines
9y/Sc2
Science
Miss Church
Tue
25/02
Set Tue
10D/Bs2
Business Studies
Mrs Bool
10D/Da1
Dance
Mrs Baines
10E/Ce1
Ceramics
Miss Simpson
10x/Sc1
Science
Miss Miller
10x/Sc4
Science
Mr Stock
10y/Sc1
Science
Miss Miller
11A/Hi1
History
Miss Norman
11A/TsY1
Triple Science
Ms Smith
11C/Fr1
French
Mrs Laird
11x/Ma3
Maths
Mrs Cantley
13B/So1
Sociology
Mr Armitstead
13D/Fr1
French
Miss Waldmeyer
7x/Cp2
Computing
Mr Williams
7x/Ma3
Maths
Mrs Widelicka
7x/Mu3
Music
Ms Dalgleish
7y/Fr1
French
Mrs Laird
7y/Ma1
Maths
Mrs Shorrocks
8x/Gg2
Geography
Mrs Gifford
8x/Hi4
History
Mr Roberts
8x/Sc2
Science
Dr Jumeau
8y/Fr1
French
Mrs Dawson
8y/Ma1
Maths
Mr Love
9B/Hi1
History
Mrs Hill
9x/Ma4
Maths
Mr Wittering
9x/Sc2
Science
Ms Smith
9y/Ma4
Maths
Mr Wittering
Due Tue
10A/Ts1
Triple Science
Miss Miller
10C/Fr1
French
Mrs Laird
10E/Ar1
Art
Mrs Hirst
10y/Sc1
Science
Miss Miller
11A/Gg3
Geography
Mrs Gifford
11A/Hi4
History
Mr Roberts
11A/TsX1
Triple Science
Mr Chapman
11A/TsY1
Triple Science
Ms Smith
11C/Ar2
Art
Miss Moore
11C/Bs1
Business Studies
Mrs Korab
11C/Bs2
Business Studies
Mrs Bool
11C/Fr1
French
Mrs Laird
11C/Sp1
Spanish
Miss Waldmeyer
11D/Ar1
Art
Mrs Hirst
11D/Ge1
German
Mrs Dawson
11D/Sp1
Spanish
Miss Waldmeyer
11x/MaH
Maths
Mr Starr
11y/Ma1
Maths
Mr Starr
11y/Ma2
Maths
Mr O'Brien
12A/Ch1
Chemistry
Ms Smith
12A/El1
English Literature
Mrs Davies
12D/Ph1
Physics
Mr Chapman
7x/Lf2
Life
Ms Paternoster
7x/Sc1
Science
Miss Church
7x/Sc3
Science
Mr Stock
7y/Sc1
Science
Dr Jumeau
8x/Ar2
Art
Mrs Walker
8x/Gg1
Geography
Mrs Hull
8x/Gg2
Geography
Mrs Gifford
8x/Sc2
Science
Dr Jumeau
8x/Sc2
Science
Dr Jumeau
8y/Fr2
French
Miss Waldmeyer
9B/Fr1
French
Mrs Dawson
9B/Hs1
Health & Social Care
Mrs Ralph
9B/Pt1
PE BTEC
Mrs Watson
9C/Gg1
Geography
Mrs Hull
9C/Gg2
Geography
Mrs Gifford
9x/Ma4
Maths
Mr Wittering
9y/Ma4
Maths
Mr Wittering
Wed
26/02
Set Wed
10y/Ma1
Maths
Mr Wittering
11B/Hi2
History
Miss Norman
11C/Da1
Dance
Mrs Baines
7x/Fr2
French
Mrs Laird
7x/Gg3
Geography
Ms Dalgleish
7x/Ma1
Maths
Ms Mackie
7y/Mu1
Music
Ms Dalgleish
8x/Fr2
French
Mrs Dawson
8y/Ma3
Maths
Ms Mackie
9C/Ce1
Ceramics
Miss Simpson
9C/Fr1
French
Miss Waldmeyer
9D/Da1
Dance
Mrs Baines
Due Wed
10x/En1
English
Mrs Bates-Bryan
10x/Sc1
Science
Mr Chapman
10x/Sc5
Science
Miss Miller
10y/Ma1
Maths
Mr Wittering
11C/Da1
Dance
Mrs Baines
11x/Ma5
Maths
Mr Love
11x/Ts2
Triple Science
Miss Miller
11y/En3
English
Mrs Bates-Bryan
11y/Sc4
Science
Mr Chapman
7x/Fr2
French
Mrs Laird
7x/Fr2
French
Mrs Laird
7x/Ma4
Maths
Mr Starr
7y/Gg1
Geography
Mrs Ashworth
8x/Sc2
Science
Mr Chapman
8y/Gg1
Geography
Mrs Ashworth
8y/Gg4
Geography
Mrs Hull
8y/Hi1
History
Mr Roberts
9D/Mu1
Music
Ms Dalgleish
9x/Sc3
Science
Miss Black
Thu
27/02
Set Thu
10x/Ma1
Maths
Ms Mackie
11x/Ts1
Triple Science
Ms Hickey
12C/Py1
Psychology
Mr Armitstead
7x/Cp3
Computing
Mr Williams
8x/Fr1
French
Miss Waldmeyer
8x/Ma3
Maths
Mr Wittering
9B/Fr2
French
Miss Waldmeyer
Due Thu
10B/Fr2
French
Mrs Dawson
10B/Gg1
Geography
Mrs Hull
10D/Bs2
Business Studies
Mrs Bool
10x/Ma1
Maths
Ms Mackie
10x/Ma3
Maths
Mr Love
11x/Ts1
Triple Science
Ms Hickey
12B/Pt1
PE BTEC
Mr Squires
12C/Bi1
Biology
Miss Miller
12C/Py1
Psychology
Mr Armitstead
13B/Pt1
PE BTEC
Miss Bird
13C/Bi1
Biology
Miss Miller
7x/Fr3
French
Miss Waldmeyer
7x/Ma2
Maths
Mr Love
7x/Ma3
Maths
Mrs Widelicka
7y/En3
English
Mrs Davies
7y/Ma1
Maths
Mr Starr
7y/Ma2
Maths
Mr Love
8x/Gg4
Geography
Mrs Ashworth
8x/Ma3
Maths
Mr Wittering
8y/Cp3
Computing
Mr Williams
8y/Gg2
Geography
Mrs Hull
8y/Ma2
Maths
Mr Starr
9A/TsX1
Triple Science
Mr Chapman
9B/Hi1
History
Mrs Hill
9x/Sc2
Science
Ms Smith
9y/Ts1
Triple Science
Mr Faria Soares Da Silva
Fri
28/02
Set Fri
11C/Ar1
Art
Miss Simpson
7x/Cp4
Computing
Mr Williams
7y/Fr1
French
Mrs Laird
8y/Fr2
French
Miss Waldmeyer
8y/Fr3
French
Mrs Laird
Due Fri
10A/Gg3
Geography
Mrs Gifford
10A/Hi3
History
Miss Norman
10x/Sc1
Science
Miss Miller
10x/Sc4
Science
Mr Stock
10y/Sc1
Science
Miss Miller
11A/Gg2
Geography
Mrs Ashworth
11A/TsY1
Triple Science
Ms Smith
11x/Ma3
Maths
Mrs Cantley
11x/Ma4
Maths
Ms Mackie
11y/Sc4
Science
Mrs Cooper
12E/Cp1
Computing
Mr Collier
12E/So1
Sociology
Mr Casson
7x/Ar2
Art
Mrs Walker
7y/Fr1
French
Mrs Laird
7y/Fr1
French
Mrs Laird
8x/Cp2
Computing
Mr Williams
8y/Cp1
Computing
Mr Williams
8y/Ma1
Maths
Mr Love
8y/Sc3
Science
Mr Stock
9A/TsY1
Triple Science
Mr Lentell